В.Краснов

1 (2)

Краснов Володимир Миколайович

народився 18 лютого 1950 року у м. Чернівці.

В.М.Краснов  працює в Чернівецькому обласному художньому музеї на посаді завідувача науковим реставраційним відділом.

Художник-реставратор І категорії станкового олійного і темперного живопису, живописець, член національної Спілки художників України з 1994 року.

Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут 1979-1984 рр., де навчався у професорів Вяткіна О.В., Солодовнікова С.М., народного художника України, професора Константинопольського А.М.

Володимир Миколайович є учасником міжнародних, зарубіжних, республіканських виставок. Працює у галузі живопису, графіки та в жанрах портрета і пейзажу. Його роботи неодноразово репродукувались у альбомах, каталогах, путівниках:

У 2003 році В.М.Краснов став лауреатом Чернівецької обласної літературно мистецької премії імені Сидора Воробкевича.

Він був відзначений Дипломами Генерального Консульства Румунії в м.Чернівці за особливі заслуги у сприянні в розвитку міжнаціональних зв’язків, духовності, мови та культури, а також спеціальною премією імені Штефана Великого. З жовтня 2007 року і до квітня 2008 року в містах Румунії успішно експонувалася персональна образотворча виставка «Осінні мотиви»і з інтересом зустрінута тамтешньою громадськістю та пресою (понад півдесятка схвальних публікацій.).

У 2007 році Володимиру Краснову присвоєно звання «Заслужений працівник культури України».

24 січня 2012 року, в День святкування Соборності України, на урочистому зібранні буковинської громади у приміщенні Чернівецької обласної філармонії Володимира Краснова було нагороджено Орденом за заслуги ІІІ ступеня 2 (1)