М.Рибачук

Риба

РИБАЧУК Марина Василівна народилася 7 вересня 1964 р. в Донецькій обл. Закінчила художньо-графічний факультет Івано-Франківського педінституту в 1988 р. Отримала диплом з відзнакою. Живописець, член Національної спілки художників України з 2010 р. Член всеукраїнської мистецької спілки БЖ-АРТ. Учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і пленерів.

Лауреат міжнародної літературно-мистецької премії ім. Ольги Кобилянської в номінації «живопис», 2013 р. Живе та працює в м. Чернівці.

Марина Рибачук відноситься до тих художників, які знайшли своє оригінальне мистецьке обличчя в буковинському живописі. Творчість художниці вже давно стала близькою жителям міста і, отримавши позитивні відгуки вдома, вона гідно презентує своє мистецтво в далеких країнах. Марина Василівна – постійний учасник різноманітних за тематикою виставок обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Мистецькі уподобання художниці втілюються переважно в олійному живописі у жанрах пейзажу, натюрморту, рідше тематичній картині. Серед улюблених мотивів мисткині постають міські архітектурні краєвиди. Художниця створила власні неповторні образи міста, які зачаровують своєю архітектурною величчю та мальовничими пейзажами.

Картини зберігаються в Чернівецькому обласному художньому музеї, Музейному комплексі «Буковина», м. Сучава (Румунія), музеях видатних діячів української культури: Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Лесі Українки в м. Київ, численних офіційних та приватних колекціях.